Προσωπικές πληροφορίες

Σήμερα είναι:

Σαν σήμερα

Κεντρική σελίδαΠροσωπικές πληροφορίεςΕνδιαφέρονταΑγαπημέναΣυλλογή φωτογραφιώνΣχόλια

Καλώς ορίσατε στην τοποθεσία μου στο Web!

Γεια σας, ονομάζομαι Γεώργιος Βασιλόπουλος και κατάγομαι από την Κυδωνέα Ημαθίας. Διαμένω μόνιμα στον Κολινδρό όπου και εργάζομαι περίπου τριάντα χρόνια.

Σήμερα είμαι συνταξιούχος.

Για αρκετά χρόνια δούλεψα σε Σ.Μ.Ε.Α (Σχολικές Μονάδες Ειδικής Αγωγής. Ένα χώρος που με ενδιαφέρει αρκετά και για το σκοπό αυτό έκανα και μετεκπαίδευση στην Ειδική Αγωγή.

Είμαι παντρεμένος με την Μελπομένη Παπουτσή Νηπιαγωγό και έχω δυο κόρες.

Στις εξωσχολικές μου δραστηριότητες τον μεγαλύτερο χρόνο ανάλωσα σε αθλητικά και πολιτιστικά θέματα του τόπου μου. Από το 2003 είμαι ενεργό μέλος της Ελληνικής Εταιρείας Προστασίας του Περιβάλλοντος.

Κάντε κλικ εδώ για να δείτε με λεπτομέρεια το βιογραφικό μου, αν σας ενδιαφέρει.

Τελευταία ενημέρωση της τοποθεσίας: 20/03/13                                               Σχεδιασμός σελίδας: Γεώργιος Βασιλόπουλος